De organisatie van de babykinderbeurs verwacht op zondag 10 november een gezellige drukte bij de Rusheuvel.
Baby- en kinderartikelen zijn erg in trek en deze beurs is drukbezocht. De beurs bij De Rusheuvel is inmiddels een begrip geworden voor regio Oss.
Wat te koop wordt aangeboden zijn onder meer kinderkleding en babyspullen in allerlei soorten en maten. Er zijn tevens partijen aanwezig die hun eigen merk aanbieden. Deze kinderspullen kunnen vaak zeker nog een tweede ronde aan. De deelnemers gaan tevreden naar huis als zij hun spullen verkocht hebben. De nieuwe eigenaars zijn wederom tevreden met hun aankopen. Het is beter voor het milieu en beter voor je portemonnee. Duurzaamheid is momenteel een positieve trend!
Een bezoekje aan deze beurs is dus zeker de moeite waard. De openingstijd van de beurs is van 10.30 - 13.00 uur en de entree is € 2.50. (Voor kinderen gratis entree)
Aantal kramen: 51-100
Zondag 10 november 2024 van 10:30 tot 13:00
2,50